тел.: (05354) 2-24-14, 050-374-58-45

e-mail: moc.liamg%40yraterces.sagg

Про підприємство

Свою історію підприємство «Гадячгаз» починає з 1964 року. Згідно наказу Міністерства житлово-комунального господарства було створено виробничо-експлуатаційну контору скрапленого газу в м. Гадяч. В той час контора забезпечувала скрапленим газом споживачів м. Гадяч і м. Зіньків та сільських населених пунктів Гадяцького і Зіньківського району.
У 1974 році контору відокремлено від комунальних підприємств і створено підприємство під назвою «Міжрайгаз», в якому тоді працювало 46 осіб.
Згодом назва контори змінилась на «Міжрайонне управління газового господарства». Згідно наказу Міністерства житлово-комунального господарства від 10.08.1988 року №158 МПУГХ реорганізовано в Управління експлуатації газового господарства, а згідно наказу «Держкомнафтогаз» від 13.01.1994 року №5 УЕГГ реорганізовано в ДП «Гадячгаз».
У 1994 році на виконання наказу Президента України «Про корпоратизацію державних підприємств» наказом Державного комітету України по нафті і газу «Держкомнафтогаз» від 14.07.1994 року №263 державне підприємство «Гадячгаз» було перетворене у відкрите акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз».
Публічне акціонерне товариство «Гадячгаз» було утворене на виконання Закону України «Про акціонерні товариства» рішенням загальних зборів акціонерів та відповідно до наказу від 01.06.2011 року №83.
На підставі рішення загальних зборів акціонерів ПАТ «Гадячгаз» від 27.04.2018 року, змінено найменування (назва та тип) Публічне акціонерне товариство по газопостачанню та газифікації «Гадячгаз» на Приватне акціонерне товариство «Гадячгаз».
На сьогодні ПрАТ «Гадячгаз» забезпечує безаварійну експлуатацію систем газопостачання та виконує функції транспортування природного газу в Гадяцькому районі.
Завдяки практичному та теоретичному досвіду спеціалістів і робітників колектив ПрАТ «Гадячгаз» постійно працює над покращенням послуг з обслуговування споживачів Гадяцького району.
У травні 2015 року завершилося загальнодержавне рейтингування економічних показників України за підсумками господарської діяльності підприємств у 2013-2014 роках.
За результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб'єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності, проведеного компанією «Національний бізнес рейтинг», ПАТ «Гадячгаз» присвоєно:
● Срібло рейтингу по Україні у номінації «Великі та середні підприємства з розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи»; ● Срібло рейтингу серед підприємств Полтавської області у номінації «Великі та середні підприємства з розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи».
Так за одними з кращих показників по виду діяльності ПАТ «Гадячгаз» офіційно має право називатись «Лідером галузі 2015».
У вересні 2016 року союзом Національних бізнес-рейтингів проведено загальнодержавний фінансово-економічний аналіз діяльності підприємств України за підсумками господарської діяльності у 2015-2016 роках.
За результатами загальнодержавного статистичного ранжування суб'єктів господарювання за сукупністю показників їх фінансово-господарської діяльності ПАТ «Гадячгаз» присвоєно:
● Золото рейтингу серед великих та середніх підприємств України за видом економічної діяльності «розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи» у номінації «Показники ефективності використання ресурсів»; ● Золото рейтингу серед підприємств України у номінації «Інвестиційна привабливість».
Товариству за загальними підсумками рейтингу та досягнення високих результатів у галузі присвоєно статус «Лідер Галузі 2016», що наглядно свідчить про перспективність та надійність підприємства для клієнтів та інвесторів.
За 2017 рік союзом Національних бізнес-рейтингів проведено рейтинговий аналіз показників діяльності, результативності, рентабельності, платоспроможності підприємств України, відповідно до фінансової звітності та розрахунків.
За підсумками аналізу показників фінансово-господарської діяльності ПАТ «Гадячгаз» присвоєно:
● Срібло рейтингу серед суб'єктів господарської діяльності України за показником «Тривалість фінансового циклу»; ● Срібло рейтингу серед суб'єктів господарської діяльності Полтавської обл. за показником «Фондовіддача»;
Підприємству за загальними підсумками рейтингу и досягненню високих результатів в галузі присвоєно статус «Лідер року 2017» що наочно свідчить про перспективність і надійності підприємства для клієнтів та інвесторів.
Про міцних позиціях організації свідчать підсумки щорічного загальнодержавного рейтингового аналізу. За підсумками проведених досліджень в 2018 році серед 315 794 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності ПрАТ «Гадячгаз» присвоєно:
● Золото рейтингу серед суб'єктів господарської діяльності України за показником «Тривалість фінансового циклу»; ● Золото рейтингу серед суб'єктів господарської діяльності Полтавської обл. за показником «Фондовіддача»;
ПрАТ «Гадячгаз» входить до переліку кращих підприємств у своєму виді діяльності за результатами назалежного рейтингового аналізу роботи 329 783 суб’єктів господарювання, проведеного у 2019 році.
У Національному бізнес-рейтингу ПрАТ «Гадячгаз» посідає:
● 9 місце (Золото) серед суб'єктів господарської діяльності України за показником «Тривалість фінансового циклу»; ● 1 місце (Золото) серед суб'єктів господарської діяльності Полтавської обл. за показником «Тривалість фінансового циклу»
За результатами національного Бізнес-рейтингу в Україні рейтингової програми «Лідер року 2021», в яких зазначено перелік кращих господарських товариств України, ПрАТ «Гадячгаз» за показником «Фондовіддача» займає:
● 7 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання України; ● 1 місце (Золото) серед суб’єктів господарювання Полтавської області.
ПрАТ «Гадячгаз» отримало свідоцтво про результати аналізу діяльності суб’єктів господарювання України та нагороджено почесним званням «Лідер року 2021»
В даний час ПрАТ «Гадячгаз» в зоні своєї діяльності обслуговує:
● 42 ГРП, 31 з яких обладнані системою телеметрії; ● 168 ШРП, 57 з яких обладнані системою телеметрії; ● 1877 будинкових регуляторів тиску газу; ● 70 газових колодязів; ● 118 станцій катодного захисту, 7 з яких обладнані системою телеметрії; ● 1260,7 км газопроводів;
Пріоритетним для ПрАТ «Гадячгаз» завжди було та залишається надійне та безаварійне обслуговування споживачів природного газу.
Увесь колектив підприємства віддано працює на благо мешканців Гадяччини, несучи тепло і затишок до кожної домівки.